16 відгуків
emoji-quarantineМагазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Широкоформатний друк у Харкові

+380 (63) 495-39-30
+380 (57) 755-79-41

Широкоформатний друк у Харкові

Широкоформатний друк — це технологія цифрового повнокольорового струменевого друку на рулонних полімерних і паперових матеріалах. Широкоформатний друк виступає невід'ємним атрибутом реклами та маркетингового просування, адже сьогодні неможливо уявити якісну зовнішню рекламу без даної послуги. Основне завдання широкоформатного друку — передеча рекламної інформації до необхідної аудиторії, способом візуального впливу. Така печатка застосовується як для плакатів, так і для великих поверхонь, які добре сприймаються споживачем здалеку.

Слід зауважити, що широкоформатний друк є найбільш економічним рішенням з усіх способів зовнішньої реклами. Зображення, які виготовлені способом повнокольорового друку можуть привернути увагу кожного, за рахунок яскравості і великих розмірів. У широкоформатного друку застосовуються такі матеріали, як: самоклейка плівка, папір, банерні тканини і сітки.

Види широкоформатного друку

Широкоформатний друк може бути звичайної якості – для зовнішньої реклами і високої якості – для інтер'єрного використання.

Наружная реклама — сюда включают услуги по печати на баннерных тканях, печати постеров на бумажных материалах плотностью от 115 г/м2, нанесение печати на гибком виниле, вставки для световых боксов и вывесок.

Интерьерная печать — для данного вида печати обычно делают  печать с разрешением до 1440 dpi, благодаря этому, получается максимально четкое изображение, даже если рассматривать его с близкого расстояния. Интерьерное качество объединяет печать больших плакатов, печать репродукций картин, печать фотографий большого размера, для дальнейшего размещения их на стенах, мебели или стеклах.

Наша компанія використовує лише передові технології і надає широкоформатний друк у Харкові, відмінної якості для зображень будь-якого розміру. Ми працюємо на новому професійному обладнанні і завжди готові виготовити замовлення будь-якої складності.

 

Я в Google+

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner