16 відгуків
emoji-quarantineМагазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
Широкоформатний друк у Харкові
+380 (63) 495-39-30
+380 (57) 755-79-41

Плоттерна порізка

Плоттерна порізка

Плоттерна порізка в Харкові різноманітних самоклеючих плівок РПП "Технологія".

Плоттерна різання — це технологія точного відтворення векторного комп'ютерного зображення на матеріалах з підкладкою: самоклеїться вініловій плівці (Oracal, Avery, MacTac та ін) і термопереносной плівці (флекс, флок-для нанесення на різні тканини), самоклеючому папері і т. д.

Керований мікропроцесором ніж вирізає на поверхні матеріалу малюнок будь-якої складності, текст, або і те і інше. Процес плоттерною різання вінілової плівки складається з декількох етапів. Спочатку роблять макет у векторному форматі в масштабі 1:1 в графічному редакторі, а потім за допомогою плоттера зображення вирізують на спеціальній плівці з підкладкою. Потім вибирають непотрібні ділянки плівки, а залишився малюнок закочують спеціальної монтажної плівкою, після цього вийшла аплікація готова до нанесення. Розмір малюнка обмежується робочою шириною плоттера і шириною рулону плівки, у нас це може бути до 1,2 метра, а по довжині обмеження відсутні. Але використовуючи метод поклейки стик в стик, можна домогтися практично будь-яких розмірів зображення.
Виконаний за допомогою плоттерною порізки малюнок, залежно від матеріалу, можна нанести практично на будь-яку поверхню: метал, пластик, папір, тканина, скло і т. п., а сильний клейовий шар дозволяє поклеяному зображенню служити довгий час.

Ви щоденно зустрічаєтесь з результатами застосування плоттерною різання: в оформленні вітрин, кіосків, транспорту, виготовленні різних знаків, стендів, табличок, рекламних матеріалів, і багато чого іншого. Вінілова аплікація – найбільш простий та поширений спосіб виготовлення рекламних зображень, який знайшов сотні різних застосувань.

Технологія аплікації (репрография) не дозволяє створювати повнокольорові зображення, проте, має ряд переваг над повнокольоровим друком: яскраві, насичені, рівномірні кольору плівки, без характерного для друку растру; прекрасна стійкість до вигорання на світлі і осадів; швидкість виробництва.
Іншим важливим застосуванням плоттерною порізки, є прицільна висічка друкованих зображень. Оптичні сенсори плотерів дозволяють розпізнавати положення друкованих зображень на матеріалі і точно вирізати їх по контуру.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner