16 відгуків
emoji-quarantineМагазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
Широкоформатний друк у Харкові
+380 (63) 495-39-30
+380 (57) 755-79-41

Друк банерів

Друк банерів

Друк банерів – один з видів широкоформатного друку. Сьогодні банера одні з найефективніших рекламних методів зовнішньої реклами. Практично кожному підприємцю доводилося стикатися з потребою донести інформацію до майбутніх клієнтів. По всьому світу банера використовують для проведення довгострокових рекламних кампаній, так як термін придатності банера становить 1-3 роки. Крім ефективності, виготовлення банерів ще й економічно вигідне вкладення. Адже ви витрачаєте гроші один раз на придбання банера, а потім всю рекламну кампанію забезпечуєте хороший «піар» вашому товару або послузі. Банера стійкі до руйнівного впливу навколишнього середовища і не схильні до корозії, що забезпечує довговічність і міцність рекламного повідомлення. Очевидними перевагами використання банера є довговічність, надійність, швидке виготовлення банерів, простота монтажу і встановлення банерів, величезний охоплення цільової аудиторії, чітке і яскраве зображення в широкоформатному варіанті.

Популярність цього виду рекламної продукції обумовлена поєднанням факторів, що дають у підсумку, незмінно чудовий результат. Виробництво банерів займає в нинішньому рейтингу найбільш використовуваних рекламних матеріалів, одне з перших місць по популярності. І це легко пояснити: друк банерів не настільки трудомісткий процес, як, наприклад, виготовлення вивіски або брендзоны; монтаж банера значно простіше, ніж аналогічні рекламні конструкції; та й ціна, найчастіше, набагато нижче, ніж альтернативні матеріали.

Використання банерів можливо як для зовнішньої реклами, так і для внутрішньої. В останньому випадку метод широкоформатного друку банерів застосовують для оформлення стендів компанії на виставках, для прикраси вітрин, для обробки інтер'єрів і місць продажів.

Друк банера, по суті, не самий складний виріб, але багато хто недооцінює ефективність даного виду рекламодавця: правильно розміщене зображення рекламного характеру, розташоване у вдало вибраному місці, здатна в рази збільшити приплив клієнтів, тим самим підвищуючи прибутковість закладу, товару або заходи, рекламованого за допомогою банера.

Друк банерів в Технології є не тільки однією з найбільш дешевих, але якісних. Максимальна ширина друку на нашому обладнанні становить – 1,55 метра. Всі банери друкуються з фотографічною якістю. Навіть коли друк банерів потрібно виконати дуже терміново, якість нашої продукції незмінно залишається на найвищому рівні.

По периметру изображения могут устанавливаться оцинкованные или хромированные металлические кольца – люверсы. Мы устанавливаем люверсы с внутренним диаметром отверстия 10 мм и 12 мм. Как правило, хромированные люверсы с внутренним диаметром 10 мм мы используем для небольших баннеров, изображений на мобильные стенды и т.п. Для других изображений, которые потом будут размещаться на улице, мы использовуем оцинкованные люверсы с внутренним диаметром 12 мм. Несмотря на такую маленькую разницу в диаметре люверсы с внутренним диаметром 12 мм значительно лучше выдерживают нагрузку.

Перед тим, як встановлювати люверси, як правило, краю зображень проклеюються. Робиться це з двох причин. Перша і основна причина в тому, що проклеєний підгин значно міцніше підгину непроклеенного. За рахунок цього люверси в такому підгину тримаються значно краще і надійніше. Друга причина полягає в тому, що якщо підгин не проклеїти, то в проміжках між люверсами банерна тканина починає вивертатися назовні, а це досить негарно виглядає. Ми не рекомендуємо встановлювати люверси на краю взагалі без підгину.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner